Tłumacz języka migowego

2 kwietnia 2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Trzebnicy po raz kolejny ogłasza dwa KONKURSY pt. „Zostań Rodziną Zastępczą – podaruj miłość” w trzech kategoriach wiekowych.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych
i ponadpodstawowych z powiatu trzebnickiego. Konkurs wpisuje się w obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który przypada na dzień 30 maja. Celem jego jest promowanie rodzicielstwa zastępczego oraz przyczynienie się do kształtowania prawidłowych postaw prospołecznych wśród dzieci i młodzieży.

Konkurs plastyczny zawierający elementy graficzne i tekstowe, wykonany w formie plakatu przeznaczony jest dla klas I-III szkoły podstawowej i w formie komiksu dla klas IV-VIII szkoły podstawowej na formacie A3 oraz filmiki krótkometrażowe przeznaczone dla szkół ponadpodstawowych, należy przesłać pocztą email: pcpr@pcpr.trzebnica.pl lub dostarczyć osobiście do PCPR w Trzebnicy ul. T. Kościuszki 10, 55-100 Trzebnica z dopiskiem: „Konkurs plastyczny - „Zostań Rodziną Zastępczą – podaruj miłość” w terminie do 24 maja 2021r do godziny 15.30 (decyduje data wpływu do PCPR). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  31.05.2021r.

O terminie i sposobie wręczenia nagród dyrektor PCPR poinformuje po rozstrzygnięciu konkursu. 

 Do pobrania:

Powrót do listy aktualności

FEWER-RP-UEEFS
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Kościuszki 10 55-100 Trzebnica
 
tel. 71 387-05-96 tel. 71 387-06-70
 
Kontakt SMS dla Osób Niesłyszących:
509-499-809
 
pcpr@pcpr.trzebnica.pl
Link do platformy epuap
homechevron-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content